Türkiye’nin Kedi Mamasında Marka Tercihi: Hills

0 7

Kedi maması konusunda Türkiye’de pek çok yanlış yapılıyor. Evcil dost olarak kedi besleyenlerin tercihi kedi olur iken genellikle Petshop mağazalarındaki açık mamalar tercih ediliyor. Ancak bu mamaların içeriği ve son kullanım tarihi bilinmediği için risk oluşturuyor.

Kediniz için mama seçimi yaparken marka ile birlikte içeriğine ve son kullanma tarihine dikkat etmeniz gerekiyor. Bu şekilde kedinizin daha doğru beslenmesini sağlayarak daha sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin En Popüler Kedi Maması Markası Hangisidir?

Kedi maması ile ilgili marka seçimi yaparken dikkat edilecek olan noktaların tamamı Hills markasında yer alıyor. Hem dünyada, hem de Türkiye’de popüler olan Hills kedi maması ürünleri tüm kedi türleri için uygun oluyor.

Farklı içerikleri ile dikkat çeken Hills aynı zamanda hayvansal ek gıdalar ile ilgi görüyor. Tavuk, hindi, kuzu eti veya balık gibi zengin içeriği ile kedilerin her zaman severek tükettikleri mama markaları arasında yer almayı başarıyor.

Hills Yavru Kediler için Mama Çeşitleri

Tüm kedi türleri için uygun olan Hills kedi markasının ürünlerinde dikkat edilmesi gereken ise kedinin yaşına göre mama seçimidir. Yetişkin bir kedi yavru kedi maması yemez iken aynı zamanda yavru kedi yetişkin kedilerin mamalarını yiyemez.

Hills yavru kedi maması da bu konuda oldukça gelişmiş bir formüle sahip. Yüksek değerli içeriği ile kedilerin daha sağlıklı bir yaşama sahip olması için gerekli olan tüm değerleri tek öğünde kedilerinize sunmanızı sağlıyor.

Hills Kısır Kedi Maması Ürünleri

Hills kısır kedi maması, özel olarak hazırlanan ürünlerdir. Kısırlaştırma operasyonu gerçekleştirilen kedilerin daha dengeli ve daha sağlıklı beslenmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Bu zor süreçte kedilerin en yakın dostu oluyor.

Operasyon ile kısırlaştırılan kedilerde hormon değişimleri oluyor. Bu değişimler ile birlikte kediler yeme içme durumunda kendilerini durduramıyor. Daha sağlıklı bir şekilde beslenmeleri için kısır kedi mamaları tercih ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.