Tüm Kediler için Mama Markası: Proplan

0 4

Türkiye’de kedi besleyen kişi sayısı her geçen gün artarak devam ediyor. Milyonlarca kişi evlerinde veya iş yerlerinde kedi beslerken şüphesiz ki en önemli ihtiyaçları mama oluyor. Mama seçiminde ise kedinin özellikleri dikkate alınması gerekiyor.

Kedi maması seçiminde milyonlarca kişinin hatalı kararlar vermesi şaşırtmıyor. Çünkü kimse kedinin özelliğine göre değil mamanın fiyatına göre alım sağlıyor.

Proplan Kedi Maması Nedir?

Proplan kedi maması, Amerika’da üretimi gerçekleştirilen ve tüm dünyadaki en popüler mama markasıdır. Global bir marka olan Proplan’ın Türkiye’de ki tüm satış işlemlerini ise Nestle firması yönetiyor.

Proplan, tüm kedi türleri için özel olarak hazırlanan formülleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu şekilde hazırlanan mamalar arasında onlarca farklı çeşit bulunuyor. İçerisindeki etkenler kedilerin sağlık durumlarına göre değişik seçebiliyor.

Proplan Yavru Kedi Maması Özellikleri!

Proplan yavru kedi maması, kedilerin daha düzenli ve sağlıklı bir beslenme ile kısa süre içerisinde kendini toparlamasını sağlıyor. İçerisindeki besin değerleri sayesinde alması gereken protein ve vitaminleri sağlıyor.

Yavru kedilerin mama konusunda alışmaları ve seçici olmalarını sağlaması adına pek çok hayvansal gıda da yer alıyor. Hem onları güçlendirecek ve sağlık kazandıracak, hem de severek beslenmelerini sağlayacak.

Proplan Kısır Kedi Maması ile Tanışın!

Türkiye’de kedi besleyen ailelerin şüphesiz ki pek çoğu kısırlaştırma operasyonu gerçekleştiriyor. Bu operasyon sonrasında kedilerde belirli hormon bozuklukları sağlanıyor. Bu süreci daha rahat atlatmak adına kısır kedi maması kullanılıyor.

Proplan kısır kedi maması, içerisindeki değerler sayesinde doyma hissi olmayan kedilere düzenli bir şekilde verilmesi durumunda dengede tutuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.