Karın Germe Ameliyatı Zayıflatır Mı?

Karın Germe Ameliyatı hakkında tüm bilgiler.

0 508

Karın germe ameliyatı ile kalıcı kilo verilip verilmeyeceği merak konusudur. Bu ameliyat karın ön duvarında yer alan sarkıklığı düzeltmeye yönelik yapılan bir ameliyattır. Düz ve estetik karın sahibi olmak isteyen kişiler tarafından yaptırılmaktadır.

Karın germe ameliyatları sanıldığının aksine kişilere çok fazla şey kazandırabilmektedir. Karın germe ameliyatı ile birlikte kişiler 30 kiloya yakın kilo verebilecekleri gibi 4-6 beden zayıflayabilirler. Obezite sorunlarından biri de derinin sarkması durumudur. Bu gibi problemlere gerdirme ameliyatları problemleri giderebilmektedir.

Karın Germe Ameliyatı Etkileri

Karın gerdirme ameliyatı ile kişiler zayıflayabilirler. Beden olarak 4 ile 6 beden kadar küçülebilirler. Ameliyat ile birlikte uygulanacak diğer işlemler sayesinde kilo verimi sağlanabilir. Karın germe işlemleri yanında yağ aldırma işlemlerinin de gerçekleştirilmesi kilo verimine katkı sağlar.

Ameliyattan 1 ay öncesinde kişiler yağ aldırma işlemleri yaptırarak vücudun yağ yükünün azaltabilirler. Ardından da gerdirme ameliyatları ile birlikte düz ve estetik bir karına sahip olabilirler. Bu şekilde kişiler istedikleri sonuçlara çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SGK Rapor Parası Hesaplama