Kaliteli Köpek Maması Çeşitleri

0 3

Köpeklerin beslenmeleri için uzun zamandır kullanılan mamaların kendi içinde farklı çeşitleri var. Bunlar genel olarak incelendiğinde tamamının maalesef aynı kalitede olmadığı görülecektir. Dolayısıyla ile köpekleriniz için seçim yaparken kaliteli köpek maması çeşitlerini aramalı ve kaliteli olanları tercih etmelisiniz.

Kalitesi ve güveni ile öne çıkan bazı markalar var. ND de bunlardan birisi ve hem ülkemizde hem de dünya genelinde yoğun olarak tercih ediliyor. ND tarafından üretilen mamalar, alışılmışın dışında lezzet ve aromalara sahip. Ayrıca zengin besin içeriği ile köpeklerin sağlıklı ve sorunsuz bir gelişim geçirmeleri konusunda da etkili sonuçlar veriyorlar.

ND Köpek Maması Çeşitleri

ND köpek maması çeşitleri, köpeklerin yaşları ve ırkları gibi özellikleri dikkate alınarak üretiliyor. Marka tarafından kullanıma sunulan ürünlere genel olarak bakıldığında içeriğindeki protein oranının yüksek olduğu ve bunun yanında bazı bitkisel ürünleri de içerdiği görülüyor. İşte tüm bunlar nedeniyle klasikleşen markalardan bir adım öne çıkıyor.

Yaban mersini, balkabağı ve kavun gibi özel aromaları köpeklerin mamasına ekleyen firma, köpeklerin büyük bir keyifle yedikleri mamaları üretiyor. ND yavru köpek maması çeşitleri için de burada bahsedilenler geçerli.

Mamaların vitamin ve mineral değerlerinin istenen seviyede olması için ekstra bir özen gösteriliyor. Ayrıca sindirim konusunda sorunu olan köpekler için farklı içeriklere sahip olan özel mama seçenekleri de sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.